Filip Bobek nie boi się rozbieranych scen

2011-01-23 (1 z 1)
Filip Bobek 

fot.Studio69 - Radek Piłat
Filip Bobek fot.Studio69 - Radek Piłat
(1 z 1)

- Kiedy dowiedziałem się, że moją partnerką w serialu będzie Ania Mucha, żażądałem rozbieranych scen - powiedział Filip Bobek w rozmowie z Olivierem Janiakiem. Co jeszcze zdradził?

- No cóż, skoro Ania Mucha zdążyła już sto razy powiedzieć, że widziała mnie bez koszulki, to ja też mogę zdradzić: widziałem Anię Muchę bez koszulki! Na żywo! Powiem więcej, w kontrakcie mamy zapisane sceny rozbierane i one w serialu na pewno jeszcze będą - obiecał Bobek w niedzielnym wydaniu programu "Co za tydzień".

Recenzje czytelników

Dodaj komentarz do newsa i podziel się swoją opinią.

Autor: sexi bobek, 2011-12-30 15:39:12

sami nie jesteście lepsi bobek jest sexi i super aktorem sexii prze dwa i

Autor: patrycja, 2011-03-07 22:45:56

yy na moje Bobek jest dobrym aktorem, w przeciwieństwie np. do Ciachorowskiego, on jest taki sztywny i wgl zero gry. i do tego Filip jest mega przystojny :) a wy takie kozaki, tylko tyrać potraficie, sami zagrajcie lepiej ;)

Autor: kropka., 2011-02-22 16:17:39

nie lubię muchy i nie liczę że w jakiś serialu ją zobaczę tym bardziej w scenie rozbieranej nie ma na co patrzeć.

Autor: dokładnie zacytowano, 2011-01-24 10:52:14

wszystko, co mówił Filip, skąd więc ten bulwers. Goła Mucha, goły Filip pasuje jak ulał. a reszta to intrepretacje

Autor: kilo, 2011-01-24 06:52:40

żart ,zartem ,ale to prawda ,ze talent aktorski Muchy nadaje się tylko do scen rozbieranych i to pod warunkiem ,ze nic nie będzie mówić ,bo sepleni ,co innego trudno z nią zagrać , co widać w tym żałosnym serialu.

Autor: widziałam, 2011-01-23 21:47:19

tak, obejrzałam program cały i Fiilip lubi Anię bez koszulki, a że czeka na takie sceny, dlaczego nie? kiedyś nie chciał a teraz chce lata lecą. Przecież w kontrakcie jest zawsze zapis o realizacji scenariusza, to każdy aktor zna scenaruisz.

Autor: CZT, 2011-01-23 21:11:57

Czy któraś z tych osób piszących widziała cały program Co za tydzień ? Chyba nie . No właśnie. Najpierw obejrzyjcie program a potem komentujcie. Filip wypowiadał się w żartach o zapisie w kontrakcie. A co do wypowiedzi o widoku Anki bez koszulki to odciął się jej za to że tyle razy w wywiadach wypowiadała się o nim ze go widziała bez koszulki .

Autor: Anisia, 2011-01-23 19:57:14

A może Filip lubi oglądać Muchę bez koszulki? no Filip też zrobi stiptiz, ciekawe czy uratuje to serial???

Autor: żaden z niego, 2011-01-23 19:43:16

dżentelmen po tak głupiej wypowiedzi pogrążył się jak w milionerach

Autor: co znaczy zaządałem, 2011-01-23 19:40:44

a co on chce pokazać wielkie nic? facet jest coraz bardziej irytujący nie potrafi grac nadrabia głosem zmienić głoś który nie pasuje do bobka a czar pryśnie taka prawda bobek tez skrzętnie korzysta z naśladowania gestów kolegów po fachu czasem można odnieść wrażenie że ogląda się innego aktora w innym filmie.

Wszystkie publikowane na portalu Vipnews.pl recenzje czytelników są ich prywatnymi opiniami. Vipnews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
GetClicky