U Magdy na imieninach...

2007-06-06 (15 z 23)
Magda Gessler, Stanisław Modliński (Fot. Studio69)
Magda Gessler, Stanisław Modliński (Fot. Studio69)
(15 z 23)

Słynna warszawska restauratorka, miłośniczka dobrego stylu i smaku, hucznie obchodziła swe imieniny w gronie najbliższych przyjaciół.

Do ogródka przed staromiejską restauracją „U Fukiera” przybyli m.in. Alicja Borkowska, Olga Lipińska, Jolanta Pieńkowska, Joanna Racewicz, Hanna Bakuła i prof. Janusz Danecki, Jacek Żakowski, Maciej Zień, Przemysław Saleta i Ewa Wiertel, Dorota i Włodzimierz Wróblewscy, Maciej Orłoś z żoną, Jan A. P. Kaczmarek, Małgorzata Potocka, Anna Ibisz i Stanisław Modliński. Solenizantce towarzyszyli najbliżsi: Waldemar Kozerawski i córka Klara. O muzykę zadbał Robert Leszczyński.

Wśród niezliczonych prezentów, które otrzymała Magda Gessler, znalazł się jeden absolutnie niezwykły. Punktualnie o dziewiątej wieczorem na rynku rozległy się dźwięki… maszerującej orkiestry. Od strony Muzeum Literatury w paradnym szyku nadeszła orkiestra Baltic Gateway z Trójmiasta. Muzycy przyjechali specjalnie na imieniny pani Magdy za sprawą Macieja Nowaka, byłego dyrektora Teatru Wybrzeże w Gdańsku i recenzenta kulinarnego „Gazety Wyborczej”.

Zaimprowizowany koncert przed Fukierem zgromadził tłum gapiów. Magda Gessler nie potrafiła ukryć wzruszenia. Imieninowa uczta trwała do białego rana. Podano ryby, chłodnik i sałaty. Na stole zjawiły się też trzy pieczone prosięta i dwa wspaniałe torty.
 

Recenzje czytelników

Dodaj komentarz do newsa i podziel się swoją opinią.

Autor: barbara, 2015-08-02 15:57:53

Smiesznie dokazuje Stanislaw Modlinski.A wygladal kiedys na statecznego mezczyzne. No coz, mezczyzni z wiekiem dziecinnieja, ciagle mysla, ze jeszcze sa atrakcyjni i aby to osiagnac wyglupiaja sie !

Autor: Sexy Chic, 2011-01-05 17:59:40

Jako kucharka z wieloletnim doswiadczeniem pani Gessler powinna wiedziec , ze odgrzewane potrawy nie smakuja tak jak swieze. Za duzo w tym patosu jak dla mnie. Valdi przetrzyj sobie okularki i daj spokoj z ta halasliwa i pazerna gora tluszczu. Przez zoladek do serca mezczyzny?

Autor: kat, 2010-03-08 16:33:49

LARA - czyli Świeca :)

Autor: Klara?, 2009-11-19 13:55:34

Córka p. Magdy Gessler ma na imię LARA, nie Klara. To zupełnie inne imię.

Autor: TOMEK ( KSIADZ ) BYLY KELNER PANI MAGDY, 2008-11-06 00:05:22

SUPER IMIENINY!!! POZDRAWIAM I TESNIE ZA SWOJA SZEFOWA!!! P.S. POZDROWIENIA DLA PANA WALDKA K.

Wszystkie publikowane na portalu Vipnews.pl recenzje czytelników są ich prywatnymi opiniami. Vipnews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
GetClicky