Edyta Górniak w nowej fryzurze – ścięła włosy czy nie?

2009-06-04 (2 z 3)
Edyta Górniak Fot.Studio69 - Diana Domin
Edyta Górniak Fot.Studio69 - Diana Domin
(2 z 3)

Co do fryzur gwiazd  nigdy nie ma pewności czy zostały zmienione poprzez ścięcie, chytre podwinięcie czy też perukę. Ostatnio wszystkich nabrała Frytka, która pojawiła się w ciemnych, krótkich włosach. Za dwa dni była już z powrotem blondynką. Tym razem w zmienionej fryzurze na widowni „You Can Dance” zasiadła Edyta Górniak. Jak wam się podoba?

Recenzje czytelników

Dodaj komentarz do newsa i podziel się swoją opinią.

Autor: xD, 2009-08-05 20:33:05

ależ ona jest brzydka ofeeeee!!!!!!!!!

Autor: FANKA, 2009-07-04 13:37:49

Moim zdaniem Edycie steasznie pasuje ta fryzurka. naprawde jestem jej wielka fanka;) o wiele lepiej. podkresla w niej najpiekniejsze rysy twarzy... super... w przyszlym tygodniu sama ide do fryzjera ;]

Autor: gość, 2009-06-22 14:54:12

ostatnio w Opolu miała znacznie dłuzsze to nie wiem czy scieła!!!!1

Autor: Nitka, 2009-06-22 14:35:10

ścieła, ścieła. Super wygląda, jak je trochę "roztrzepie", a nie tak uliże. Fajna fryzurka ;)

Autor: isia, 2009-06-09 18:03:57

Edycie w kazdych wlosach jest ladnie...poza fryzura sprzed 15 lat kiedy miala wlosy bardzo krotkie i nie miala grzywki dluzszej taki chlopiec wtedy byla okropnie wygladala...a tak to jest piekna kobieta i ciezko zrobic jej krzywde...moglaby tragicznie wygladac w blond wlosach i trwalej:)..a tak jest git

Autor: Magdalena, 2009-06-08 02:54:05

Dobrze jej w tej fryzurze.Jest ładną kobietą.Ma dobre rysy do tej fryzury.

Autor: gosiaczek, 2009-06-06 10:48:17

O WIELE LEPIEJ W TEJ NOWEJ FRYZURZE, CHOCIAZ JUZ KIEDYS TAKA MIAŁA, MŁODZIEJ A TAK TO TAKIE STARE PUDŁO BYŁO..JEST OK, OBY DARKOWI SIE SPODOBAŁA BO MAZ JEST NAJWAZNIEJSZY A TAK TO NAWET PIES Z KULAWA NOGA JA NIE WEZMIE.

Autor: bea, 2009-06-05 17:43:56

Zgadzam sie , w tej skromnej fryzurze i w minimalnym makijazu wyglada dziewczeco i mlodo , ale ja lubie kazde Jej wcielenie .Ma bardzo plastyczna twarz i makijazystka ma pole do popisu .Osobiscie jestem Jej fanka od poczatku kariery i jak mnie zauroczyla jako bardzo mloda dziewczyna , tak mi zostalo do dzisiaj. ..

Autor: inesik, 2009-06-05 14:31:39

edytka jest fajna babka i we wszystkim jej ładnie .... buziole

Autor: pikna!, 2009-06-05 00:01:10

niech sie zamkna wszystkie pustaki

Wszystkie publikowane na portalu Vipnews.pl recenzje czytelników są ich prywatnymi opiniami. Vipnews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
GetClicky