Córka Joanny Szczepkowskiej w „Pierwszej miłości”!

2010-03-17 (2 z 5)
MARIA KONAROWSKA Fot.STUDIO69 - KRZYSZTOF CZAJKA
MARIA KONAROWSKA Fot.STUDIO69 - KRZYSZTOF CZAJKA
(2 z 5)

Maria Konarowska, córka aktorki Joanny Szczepkowskiej zagra  w polsatowskim serialu „Pierwsza miłość”. Wcieli się w rolę Bereniki Grajewskiej, dziennikarki telewizyjnej i prasowej, która pojawi się w „Akademii Podrywacza”, firmowanej przez serialowego podrywacza Artura(Łukasz Płoszajski)...

Jest niezależna, silna, już na studiach dziennikarskich zajęła się pracą zawodową. Czuje się feministką, nie podoba jej się fakt, że mężczyźni mogliby manipulować kobietami. W duchu jest jednak wrażliwą kobietą i w końcu ulega nieodpartemu czarowi Artura. Ubiera się odważnie – łączy sportowy i kobiecy styl – bo taka mieszanka jest wygodna i przydatna w jej pracy.

Berenika pojawia się w firmie Artura(Łukasz Płoszajski), gdy dowiaduje się o założonej przez Artura i jego przyjaciół Akademii Podrywania. Dziennikarka  zaczyna interesować się tematem - zbiera materiały do reportażu. Artur w dobrej wierze udziela jej informacji, licząc na reklamę swojej firmy. Berenika nagrywa poglądowe materiały z kursu. Wszystko wskazuje na to, że przyczynią się one do rozwoju firmy. Berenika nie widzi nic złego w takim układzie. Niemniej obserwując metody działania Artura musi przyznać, że trochę ją cały ten temat drażni.

Recenzje czytelników

Dodaj komentarz do newsa i podziel się swoją opinią.

Autor: wlad, 2011-03-11 23:45:17

Maria jesteś PIĘKNA!

Autor: No tak, 2010-03-30 19:21:20

No oczywiście, mama córce i gwiazda gotowa. Jeszcze trochę

Autor: Tomasz USA, 2010-03-18 00:27:55

Maria is not a gorgeous girl but she makes the most of what she's got.

Wszystkie publikowane na portalu Vipnews.pl recenzje czytelników są ich prywatnymi opiniami. Vipnews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
GetClicky